Odoo • Tekst en afbeelding

Maak kennis met ons team!

Hoeveservice bestaat uit een gemotiveerd team met een passie voor dieren.
Als particulier en professional kan u steeds bij ons terecht voor kwalitatieve producten aan concurrentiële prijzen.
Odoo - Voorbeeld 1 voor drie kolommen

Hannes Boogaerts

Bestuurder
0475/29.73.57
hannes@hoeveservice.be
info@hoeveservice.be

Odoo - Voorbeeld 2 voor drie kolommen

Robbe Boogaerts

Bestuurder
0473/42.35.68
robbe@hoeveservice.be
info@hoeveservice.be

Odoo - Voorbeeld 2 voor drie kolommen

Karin Schrauwen

Winkelbediende
ruitersport@hoeveservice.be

Odoo - Voorbeeld 2 voor drie kolommen

Coby Kerstens

Winkelbediende
ruitersport@hoeveservice.be

Odoo - Voorbeeld 1 voor drie kolommen

Kristien Keysers

Winkelbediende
winkel@hoeveservice.be

Odoo - Voorbeeld 2 voor drie kolommen

Jana Princen

Winkelbediende
winkel@hoeveservice.be

Odoo - Voorbeeld 2 voor drie kolommen

Jef Jochems

Zelfstandige distributeur
Regio Limburg & Oost-Vlaanderen


0496/54.12.65
jef@hoeveservice.be

Odoo - Voorbeeld 2 voor drie kolommen

Dieter Jochems

Zelfstandige distributeur
Regio Limburg & Oost-Vlaanderen


0470/03.54.28
jef@hoeveservice.be

Odoo - Voorbeeld 1 voor drie kolommen

Jan Josten

Zelfstandige distributeur
Regio Kempen & Nederland


0475/24.82.85
josten@hoeveservice.be

Odoo - Voorbeeld 2 voor drie kolommen

Hans Josten

Zelfstandige distributeur
Regio Kempen & Nederland

0491/48.70.26
josten@hoeveservice.be

Odoo - Voorbeeld 2 voor drie kolommen

Philippe Snels

Zelfstandige distributeur
Regio Kempen & Vlaams-Brabant


0495/22.86.44
snels@hoeveservice.be

Odoo - Voorbeeld 2 voor drie kolommen

Jan Noyens

Magazijnverantwoordelijke


 0492/85.87.81

Odoo - Voorbeeld 1 voor drie kolommen

Mil Renders

Technische dienst


techniek@hoeveservice.be

Odoo - Voorbeeld 2 voor drie kolommen

Robin Dierckx

All round medewerker

Odoo - Voorbeeld 2 voor drie kolommen

Inez Kort

Design, marketing & borduren/bedrukken

design@hoeveservice.be

Odoo - Voorbeeld 2 voor drie kolommen

Björn Adriaensen

IT-verantwoordelijke


bjorn@hoeveservice.be

Odoo - Voorbeeld 1 voor drie kolommen

Carolien Ceulemans

Vaste jobstudent

Odoo - Voorbeeld 2 voor drie kolommen

Robin De Visscher

All round vrijwilliger